Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0