Titles you rated
Once in a SummerRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5- Grandmother’s CakeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5