Series
Ratings
75- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5