Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
WeCrashedRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.5
Bloody MondayRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5