Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
ClickRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 5.0
BlindRated ★ 0.5
R-PointRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5