Movies
Ratings
63
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0