Movies
Ratings
218
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0