Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0