Titles you rated
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0