Movies
Ratings
768
BabygirlRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
The PactRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The First LadyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
My Teacher, My LoveRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 3.0
I'm Your ManRated ★ 3.5