Series
Ratings
27
My DearestRated ★ 4.0
Till The End of The MoonRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Ashes of LoveRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.5