Movies
Ratings
541
No Country for Old MenRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0