Movies
Ratings
48
La La LandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5