Series
Ratings
50
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.5