Titles you rated
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Peeping Life TVRated ★ 5.0
BORDERRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 4.5
Residential ComplexRated ★ 3.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 5.0
The SparksRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.5
Three DadsRated ★ 5.0- 東京センチメンタル SPRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Detective YugamiRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 5.0