Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0