Movies
Ratings
320
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.5