Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 1.5