Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5