Series
Ratings
43
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0