Movies
Ratings
503
Love LetterRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5