Movies
Ratings
2902
House of Sand and FogRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Late SpringRated ★ 3.5
Nowhere SpecialRated ★ 4.0
Lola & Her BrothersRated ★ 3.0
The SpacewalkerRated ★ 3.0
Cut OffRated ★ 3.0
NotoriousRated ★ 4.0- The African DoctorRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 2.5
HeartstoneRated ★ 2.0
Everybody KnowsRated ★ 4.0
Fort ApacheRated ★ 3.5
The Beat That My Heart SkippedRated ★ 3.0
Miss ViolenceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Earth TremblesRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.5
Tokyo FamilyRated ★ 3.0