Series
Ratings
102
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
You Raise Me UpRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5