Series
Ratings
76- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 4.0- OrangeRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Star of the UniverseRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.0- GintamaRated ★ 3.5
- 절원의 템페스트Rated ★ 3.5
- BakumanRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5