Titles you rated
After YangRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
ShortcomingsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0