Titles you rated
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0