Movies
Ratings
10
The GiftRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0