Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0