Series
Ratings
14
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- My Love PatzziRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0