Movies
Ratings
97
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 0.5
The Karate KidRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 0.5