Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5