Series
Ratings
126
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0- Inspector GadgetRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
BerserkRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.0- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 2.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 2.5