Movies
Ratings
32
LeonRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
CartRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.5