Series
Ratings
101
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5