Series
Ratings
91- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Moorim SchoolRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0