Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
The ImpressionistsRated ★ 4.0
The O.C.Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0