Titles you rated
LivingRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 1.5
Draft DayRated ★ 2.5
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.0
New York, I Love YouRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5