Titles you rated
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5