Titles you rated
Master's SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Digimon: Data SquadRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0