Series
Ratings
76- Good PartnerRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The MatchmakersRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0