Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0- Triad PrincessRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Love to Hate YouRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0