Movies
Ratings
56
WhiplashRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
NotoriousRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0