Series
Ratings
20
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0