Titles you rated
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
Money FlowerRated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.0
- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 2.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0