Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0