Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0