Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0