Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Dog of FlandersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5