Movies
Ratings
649
Dark WatersRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
A Summer's TaleRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0