Series
Ratings
654
Jinny's KitchenRated ★ 1.5
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
Slow TrainRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Love, Take TwoRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
New Recruit Season 3Rated ★ 2.5